Logo Powiatu Karkonoskiego

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Karkonoskiego

22 czerwca w siedzibie Transgranicznego Centrum Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Karkonoskiego.

Komisja zapoznała się z informacjami przedstawionymi przez służby, inspekcje i straże dotyczącymi przygotowania do sezonu wakacyjnego. Omówiono stan zabezpieczenia ruchu turystycznego, gotowość służb ratowniczych  oraz działania profilaktyczne podejmowane na terenie powiatu.

W toku dyskusji członkowie Komisji oraz przedstawiciele samorządów z terenu powiatu, sformułowali bieżące wnioski i zalecenia, podkreślając potrzebę dalszej współpracy wszystkich podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo mieszkańców i turystów. Komisja pozytywnie oceniła stopień przygotowania służb do realizacji zadań w okresie wakacyjnym.

W posiedzeniu udział wzięli członkowie Komisji, przedstawiciele służb, inspekcji i straży, a także samorządowcy gmin z terenu Powiatu Karkonoskiego, uczestniczący w pracach Komisji z głosem doradczym.

Galeria zdjęć

DSC_0027 DSC_0030 DSC_0033 DSC_0034 DSC_0026
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności