Logo Powiatu Karkonoskiego

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Karkonoskiego

18 czerwca w siedzibie Transgranicznego Centrum Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego odbyło się pierwsze posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Karkonoskiego w nowo powołanym składzie członkowskim.    

Spotkaniu przewodniczył Starosta Karkonoski Krzysztof Wiśniewski oraz Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Edyta Kluczyńska. Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele służb, inspekcji, straży oraz przedstawiciele urzędów miast i gmin powiatu karkonoskiego w charakterze głosu doradczego.

Głównym tematem posiedzenia było przygotowanie do sezonu wakacyjnego i turystycznego.   Zabezpieczenie imprez masowych, kwestia bezpieczeństwa na drogach, kąpieliskach, a także na górskich szlakach turystycznych. Omówiono także działania edukacyjno-prewencyjne zmierzające do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców oraz turystów przebywających na terenie powiatu karkonoskiego.

Galeria zdjęć

DSC_0753 DSC_0734 DSC_0739 DSC_0742 DSC_0743 DSC_0747 DSC_0748 DSC_0737
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności