Logo Powiatu Karkonoskiego

Dbamy o środowisko i efektywność energetyczną!  

13 listopada 2025 r. przedstawiciele Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze wsparli działania gospodarza i współorganizatora wydarzenia pn. „Modernizacja energetyczna budynku wielorodzinnego”, którym był Związek Gmin Karkonoskich.

Spotkanie odbyło się w Pałacu w Bukowcu i miało na celu promowanie działań zmierzających do mniejszego zużycia energii w budynkach wielorodzinnych. Podnoszenie standardu energetycznego budynków przyczynia się również do poprawy jakości powietrza, co jest zgodne z zapisami Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Karkonoskiego na lata 2022-2025 z perspektywą do 2029 r.

Razem dbamy o naszą przyszłość i środowisko! 

Galeria zdjęć

584132738_1382462897007683_4134838485739115157_n 584465450_1382462883674351_7999908754033222629_n 584941671_1382462850341021_6178826446614698888_n 586169822_1382462853674354_5354887076988967817_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności