Logo Powiatu Karkonoskiego

 Dolnośląski Kongres Obywatelski „20 lat razem”

17 października odbyło się największe wydarzenie sektora społeczeństwa obywatelskiego na Dolnym Śląsku, tj. Dolnośląski Kongres Obywatelski „20 lat razem”. Dziewiąty raz Powiat Karkonoski jest obecny w Krzyżowej wraz z przedstawicielami i przedstawicielkami stowarzyszeń, fundacji oraz lokalnych grup działania, jednostek samorządu terytorialnego oraz świata nauki i biznesu z całego województwa dolnośląskiego.

Podczas Kongresu omawiane będą między innymi tematy dotyczące:
- 20 lat w Unii Europejskiej - korzyści i wyzwania dla aktywnych obywateli,
- Modelowej współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi,
- Bezpieczeństwa w kryzysie,
- Funduszy Europejskich dla dolnośląskich organizacji pozarządowych – możliwości, jakie Unia Europejska daje polskiemu społeczeństwu obywatelskiemu,
 - Organizacji pozarządowych a edukacji nieformalnej: rozwijanie umiejętności przez NGO-sy i na rzecz NGO-sów,
 - W jaki sposób zwiększyć potencjał Dolnośląskich NGO w ramach Programu Pomoc Techniczna i innych narzędzi.


Dziękujemy za zaproszenie !

Galeria zdjęć

463405621_1074645891122720_4314076769486079212_n 463435410_1074646351122674_3948604392223421736_n 463830811_1074645884456054_5399109257667065960_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności