Logo Powiatu Karkonoskiego

Gala Sportu 2026 – sportowe emocje i podziękowania za 25 lat pracy  

8 czerwca w Szkole Mistrzostwa Sportowego Szklarska Poręba odbyła się wyjątkowa Gala Sportu – wydarzenie podsumowujące sportowe osiągnięcia uczniów w minionym roku.

Był to dzień pełen radości, wzruszeń i dumy z sukcesów młodych sportowców, którzy z pasją i determinacją reprezentują szkołę na arenach krajowych i międzynarodowych.

Wyróżnieni zostali najlepsi zawodnicy ich trenerzy oraz pracownicy, których codzienna praca, zaangażowanie i wytrwałość przyczyniają się do budowania sportowej marki szkoły.

Szczególnym momentem uroczystości były podziękowania skierowane do Pani Dyrektor Beaty Szehidewicz, która po 25 latach pełnienia funkcji Dyrektora Szkoły kończy swoją misję na tym stanowisku. Wyrażono wdzięczność za lata zaangażowania, odpowiedzialności i troski o edukację oraz wychowanie młodzieży.

W uroczystości udział wzięli, m.in.:
• Iwona Krawczyk – Posłanka na Sejm RP,
• Zofia Czernow – Posłanka na Sejm RP,
• Mirosław Górecki – Starosta Karkonoski,
• Agnieszka Lemiszewska – Wicestarosta Karkonoski,
• Paweł Popłoński – Burmistrz Miasta Szklarska Poręba,
• Joanna Badacz – Prezes Polskiego Związku Biathlonu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym zawodnikom i trenerom oraz życzymy kolejnych sukcesów – zarówno na sportowych arenach, jak i w codziennym życiu.   

Galeria zdjęć

5G8A3115 5G8A3162 5G8A2763 5G8A2775 5G8A2834 5G8A2851 5G8A2882 5G8A2911 5G8A2941 5G8A2964 5G8A2999 5G8A3033 5G8A3099
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności