Logo Powiatu Karkonoskiego

Karkonosze znów połączone z koleją!  

Z ogromną radością ogłaszamy, że po latach oczekiwań linia kolejowa do Karpacza została oficjalnie otwarta!  
To nie tylko powrót pociągów w serce Karkonoszy – to także powrót wspomnień, nowe możliwości dla mieszkańców, turystów i całego regionu.

13 czerwca odbyło się oficialne otwarcie lini, gdzie można już dotrzeć do Karpacza wygodnie, bezpiecznie i ekologicznie – koleją! Dojazd z Wrocławia Głównego do Karpacza zajmie nam zaledwie 2 godziny i 30 minut!

To wszystko możliwe dzięki rewitalizacji linii przez samorząd Dolnego Śląska i Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przywrócenia tej trasy. A Was serdecznie zapraszamy – wsiadajcie do pociągu i jedźcie tam, gdzie góry spotykają się z niebem!  

Galeria zdjęć

506361491_1251621886758452_3471734970757071614_n 506345955_1251621883425119_2717016381789903794_n 506529589_1251621876758453_5222226473827783828_n 506233892_1251621890091785_3615642007000975932_n 506634900_1251590003428307_450968070868458160_n 506606947_1251590183428289_9223341035940719280_n 506279295_1251590176761623_2196370447944992582_n 506368784_1251589973428310_1289199287741570319_n 506658203_1251590160094958_4154748024149333473_n 506531574_1251590130094961_4648260740144933343_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności