Logo Powiatu Karkonoskiego

Nowe Posterunki Policji w Powiecie Karkonoskim 

27 marca uroczyście otwarto dwa nowe Posterunki Policji – w Janowicach Wielkich oraz w Podgórzynie. W wydarzeniu wzięła udział Wojewoda Dolnośląska Anna Żabska, a także Starosta Karkonoski i przedstawiciele władz samorządowych.

To nie tylko nowe budynki, ale przede wszystkim realne wzmocnienie bezpieczeństwa i większy spokój dla mieszkańców.

Galeria zdjęć

IMG-20260327-WA0007 IMG-20260327-WA0020 IMG-20260327-WA0029 Paski grozy(1) IMG-20260327-WA0004
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności