Logo Powiatu Karkonoskiego

Podziękowania dla Przewodniczącej Rady Powiatu Karkonoskiego

20 marca podczas XIII Sesji Rady Powiatu Karkonoskiego Przewodnicząca Rady Edyta Bielecka zrezygnowała z mandatu Radnej.

Zarząd Powiatu wraz z Radnymi złożyli serdeczne podziękowania za jej wyjątkowe zaangażowanie, profesjonalizm i trud włożony w pracę.  

Galeria zdjęć

481122846_1185559653364676_6059336655904950817_n 484855105_1185559680031340_7143572208428514264_n 480975219_1185559666698008_8988783569180742086_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności