Logo Powiatu Karkonoskiego

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie dziewcząt i chłopców.

17 października 2025 roku na hali sportowej przy szkole podstawowej nr 1 w Szklarskiej Porębie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie dziewcząt oraz chłopców. W zawodach uczestniczyło 16 drużyn. 8 w kategorii chłopców, 8 w kategorii dziewcząt. Rozegrano 16 meczów.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Kategoria dziewcząt
I miejsce - SP nr 1 Szklarska Poręba
II miejsce - SP Mysłakowice
III miejsce - SP nr 5 Szklarska Poręba
IV miejsce - SP Karpacz
V miejsce - SP Podgórzyn
VI miejsce - SP Stara Kamienica
VII miejsce - SP Piechowice
VIII miejsce - SP Łomnica
Drużyna SP nr 1 Szklarska Poręba awansowała do następnego szczebla rozgrywek.

Kategoria chłopców
I miejsce - SP Podgórzyn
II miejsce - SP Karpacz
III miejsce - SP  nr 5 Szklarska Poręba
IV miejsce - SP Stara Kamienica
V miejsce - SP  nr 1 Szklarska Poręba
VI miejsce - SP Piechowice
VII miejsce - SP Mysłakowice
VIII miejsce - SP Łomnica
Drużyna z Podgórzyna awansowała do następnego szczebla rozgrywek.

Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny zostały uhonorowane dyplomami a najlepsze pucharami i medalami. 

Starosta gratuluje wszystkim osiągniętych wyników sportowych i życzy sukcesu  zwycięzcom na dalszym etapie rozgrywek.

Galeria zdjęć

20251017_151402 20251017_145247 20251017_145102 20251017_143904 20251017_133731(0) 20251017_132957 20251017_131945 20251017_125827 20251017_124820 20251017_120649 20251017_120545 20251017_120358 20251017_114127 20251017_113637 20251017_103413 20251017_103400

Pliki do pobrania:

2025-10-17 IMS Badminton chłopców
Format: pdf, 648.43 kB
2025-10-17 IMS Badminton dziewcząt
Format: pdf, 649.07 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności