Logo Powiatu Karkonoskiego

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

14 listopada 2025 roku na hali sportowej przy szkole podstawowej w Jeżowie Sudeckim odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt oraz chłopców. W zawodach drużynowych uczestniczyło 16 drużyn. 8 w kategorii chłopców, 8 w kategorii dziewcząt. Rozegrano również zawody indywidualne wśród chłopców oraz dziewcząt.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Kategoria dziewcząt
I miejsce - SP Jeżów Sudecki
II miejsce - SP Siedlęcin
III miejsce - SP Karpacz
IV miejsce - SP Podgórzyn
V miejsce - SP Łomnica
VI miejsce - SP Mysłakowice
VII miejsce - SP Stara Kamienica
VIII miejsce - SP Wojcieszyce
Drużyna SP Jeżów Sudecki awansowała do następnego szczebla rozgrywek.

Kategoria chłopców
I miejsce - SP Siedlęcin
II miejsce - SP Jeżów Sudecki
III miejsce - SP Karpacz
IV miejsce - SP Mysłakowice
V miejsce - SP Stara Kamienica
VI miejsce - SP Podgórzyn
VII miejsce - SP Wojcieszyce
VIII miejsce - SP Łomnica
Drużyna z Siedlęcina awansowała do następnego szczebla rozgrywek.

Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny zostały uhonorowane dyplomami a najlepsze pucharami i medalami. 

Starosta gratuluje wszystkim osiągniętych wyników sportowych i życzy sukcesu  zwycięzcom na dalszym etapie rozgrywek.

Galeria zdjęć

20251124_094624 20251124_094625 20251124_094709 20251124_094812 20251124_094825 20251124_094854 20251124_095213 20251124_095303 20251124_103508 20251124_103533 20251124_103600(0) 20251124_103611 20251124_103626 20251124_103638 20251124_133144

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności