25-26 kwietnia we Wrocławiu odbyło się wydarzenie pn. "Otwarcie Sezonu Turystycznego na Dolnym Śląsku". Powiat Karkonoski wziął aktywny udział, prezentując na stoisku bogatą ofertę regionu.