Logo Powiatu Karkonoskiego

Sezon turystyczny na Dolnym Śląsku oficjalnie otwarty!   

25-26 kwietnia we Wrocławiu odbyło się wydarzenie pn. "Otwarcie Sezonu Turystycznego na Dolnym Śląsku". Powiat Karkonoski wziął aktywny udział, prezentując na stoisku bogatą ofertę regionu. 

Galeria zdjęć

677747161_1509361057651199_854790396401877010_n 677917922_1509361360984502_7305442982163673949_n 678231015_1509361257651179_1853816430041617815_n 678975058_1509361160984522_7071564270356563439_n 20260425_102306(0)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności