Logo Powiatu Karkonoskiego

Spotkanie w partnerskim Jabloncu nad Nysą

13 września Powiat Karkonoski uczestniczył w spotkaniu w naszym partnerskim Jabloncu nad Nysą, zorganizowanym z okazji Europejskiego Dnia Dziedzictwa Kulturowego.

Uroczystość rozpoczęła się oficjalnym przyjęciem w ratuszu przez Burmistrza Miloš Vele, wpisem do Księgi Pamiątkowej, a następnie gospodarze zaprosili nas do odkrywania najciekawszych zabytków miasta.
W wydarzeniu uczestniczyli również burmistrzowie i przedstawiciele innych miast partnerskich: Jeleniej Góry, Zwickau, Bautzen i Kaufbeuren, co jeszcze mocniej podkreśliło międzynarodowy wymiar i znaczenie naszej współpracy.

Galeria zdjęć

547375492_1326044805982826_1170938516236056567_n 547637037_1326044842649489_1347242252340888459_n 547774556_1326044879316152_4367148821804187296_n 547368716_1326044825982824_1640318407711294812_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności