Logo Powiatu Karkonoskiego

Za nami otwarcie Sezonu Turystycznego na Dolnym Śląsku

W miniony weekend 21-22 kwietnia, Powiat Karkonoski uczestniczył w II edycji wydarzenia plenerowego pn.: „Otwarcie Sezonu Turystycznego na Dolnym Śląsku”, tym razem we Wrocławiu na Placu pod Iglicą przy Hala Stulecia.

Pogoda dopisała i targi już od pierwszego dnia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, od godzin porannych odwiedzane były przez setki osób. Na gości czekały najciekawsze atrakcje turystyczne Dolnego Śląska z grami, quizzami i warsztatami. Ofertę turystyczną regionu prezentowaliśmy na wspólnym stoisku z Miastem Jelenia Góra, Szklarską Poręba, Karpaczem oraz Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze.

Galeria zdjęć

1682327818535 1682327818569 1682327840378 1682328076011
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności