Konferencja „Siła Psychiki w Życiu Dorosłym”
13 maja w Bukowcu odbył się konferencja „Siła Psychiki w Życiu Dorosłym”, organizowana przez Powiat Karkonoski we współpracy ze Związkiem Gmin Karkonoskich oraz Sudeckim Centrum Zdrowia Psychicznego.
To ważne spotkanie poświęcone zdrowiu psychicznemu osób dorosłych, profilaktyce, wsparciu oraz budowaniu odporności psychicznej w codziennym życiu.
Uczestnicy wysłuchali prelekcji ekspertów dotyczących m.in. życia w ciągłym napięciu, pierwszej pomocy psychologicznej oraz profilaktyki zachowań suicydalnych. Konferencję otworzył Starosta Karkonoski.
Dziękujemy wszystkim partnerom, prelegentom i uczestnikom za obecność oraz wspólne budowanie świadomości na temat zdrowia psychicznego.
