Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w plażowej siatkówce dziewcząt.
18 maja 2026 roku na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Łomnicy odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej . W zawodach uczestniczyło 7 drużyn.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce - SP Janowice Wielkie
II miejsce - SP Mysłakowice
III miejsce - SP nr 3 Kowary
IV miejsce - SP Karpacz
V miejsce - SP Barcinek
VI miejsce - SP Podgórzyn
VII miejsce - SP Łomnica
Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny zostały uhonorowane dyplomami a najlepsze pucharami i medalami.
Starosta gratuluje wszystkim osiągniętych wyników sportowych i życzy sukcesu zwycięzcom na dalszym etapie rozgrywek.

