Logo Powiatu Karkonoskiego

NARODOWY DZIEŃ ZWYCIĘSTWA – 81. rocznica zakończenia II wojny światowej  

8 maja Wicestarosta Agnieszka Lemiszewska oraz Członek Zarządu Artur Smolarek uczestniczyli w obchodach 81. rocznicy zakończenia II wojny światowej.

Uroczystości odbyły się na Skwerze Zesłańców Sybiru przy Postumencie Mieczy Piastowskich w Cieplicach Śląskich-Zdroju. Po odegraniu hymnu państwowego   i przemówieniach uczestnicy złożyli kwiaty pod pomnikiem.

W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele samorządów powiatu karkonoskiego i Miasta Jelenia Góra, instytucji, służb publicznych, kombatanci, media oraz mieszkańcy.

Wspólnie oddano hołd bohaterom walczącym o wolność   oraz wszystkim ofiarom wojny

Galeria zdjęć

690677684_1520650019855636_5553376169830503504_n 696358695_1520650949855543_4459231602242405597_n 689495785_1520651546522150_4589765903582525682_n 690661027_1520650249855613_1862810861868378269_n 690663640_1520653243188647_2394304763958082516_n 690668631_1520649703189001_7456435201725072963_n 690677591_1520651626522142_6673949431461414043_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności