Nowa remiza OSP w Jeleniej Górze
11 maja oficjalnie otwarto nową remizę Ochotnicza Straż Pożarna w Jeleniej Górze, przy ul. Wiejskiej.
Na zaproszenie Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka w wydarzeniu udział wzięła Wicestarosta Karkonoska Agnieszka Lemiszewska, przekazując gratulacje oraz wyrazy uznania wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tej ważnej inwestycji.
Niech nowa siedziba będzie symbolem rozwoju, zaangażowania i troski o wspólne bezpieczeństwo. Życzymy, aby służba w nowoczesnych warunkach przynosiła strażakom satysfakcję i dumę, a nowa remiza dobrze służyła druhom oraz całej lokalnej społeczności przez wiele lat.

