Logo Powiatu Karkonoskiego

Nowa remiza OSP w Jeleniej Górze

11 maja oficjalnie otwarto nową remizę Ochotnicza Straż Pożarna w Jeleniej Górze, przy ul. Wiejskiej.   
Na zaproszenie Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka w wydarzeniu udział wzięła Wicestarosta Karkonoska Agnieszka Lemiszewska, przekazując gratulacje oraz wyrazy uznania wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tej ważnej inwestycji.

Niech nowa siedziba będzie symbolem rozwoju, zaangażowania i troski o wspólne bezpieczeństwo.   Życzymy, aby służba w nowoczesnych warunkach przynosiła strażakom satysfakcję i dumę, a nowa remiza dobrze służyła druhom oraz całej lokalnej społeczności przez wiele lat.

Galeria zdjęć

5G8A9769 5G8A9799 5G8A9826 5G8A9857 5G8A9919 5G8A9925 5G8A9952 5G8A9960
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności