NARODOWY DZIEŃ ZWYCIĘSTWA – 81. rocznica zakończenia II wojny światowej
8 maja Wicestarosta Agnieszka Lemiszewska oraz Członek Zarządu Artur Smolarek uczestniczyli w obchodach 81. rocznicy zakończenia II wojny światowej.
Uroczystości odbyły się na Skwerze Zesłańców Sybiru przy Postumencie Mieczy Piastowskich w Cieplicach Śląskich-Zdroju. Po odegraniu hymnu państwowego i przemówieniach uczestnicy złożyli kwiaty pod pomnikiem.
W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele samorządów powiatu karkonoskiego i Miasta Jelenia Góra, instytucji, służb publicznych, kombatanci, media oraz mieszkańcy.
Wspólnie oddano hołd bohaterom walczącym o wolność oraz wszystkim ofiarom wojny

