Obchody 50-lecia Grupy Karkonoskiej GOPR
30 maja w Szklarskiej Porębie, przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę, odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 50-lecia działalności Grupy Karkonoskiej GOPR.
Była to wyjątkowa okazja do podziękowania ratownikom za ich codzienną służbę, profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w ratowanie życia i zdrowia turystów odwiedzających Karkonosze.
Podczas uroczystości Starosta Karkonoski wręczył pamiątkową tablicę, będącą wyrazem uznania i wdzięczności za pół wieku działalności Grupy Karkonoskiej GOPR na rzecz bezpieczeństwa w górach.

