Logo Powiatu Karkonoskiego

MTB XC o Puchar Liczyrzepy!   

Powiat Karkonoski aktywnie i ekologicznie podczas MTB XC o Puchar Liczyrzepy!   
31 maja przy pałacu w Pałac w Bukowcu, odbyły się emocjonujące zawody MTB XC o Puchar Liczyrzepy, zorganizowane pod Honorowym Patronatem Starosta Karkonoski.

Powiat Karkonoski aktywnie włączył się w wydarzenie, prowadząc działania z zakresu edukacji ekologicznej. Podczas imprezy promowano jazdę na rowerze jako bezemisyjną i zrównoważoną alternatywę dla transportu samochodowego. To prosty, a zarazem skuteczny sposób na ograniczanie śladu węglowego, redukcję smogu oraz ochronę zasobów naturalnych.

Nie zabrakło również sportowych emocji i zdrowej rywalizacji. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami i medalami, które wręczyli przedstawiciele Powiatu Karkonoskiego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom i kibicom za wspólne promowanie aktywnego stylu życia oraz postaw przyjaznych środowisku. 

Galeria zdjęć

IMG-20260601-WA0001 IMG-20260601-WA0002 IMG-20260601-WA0004 IMG-20260601-WA0011
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności