Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce dziewcząt oraz chłopców.
15 maja 2026 roku na boisku stadionie sportowym w Karpaczu odbyły się zawody w lekkoatletyce dziewcząt oraz chłopców. W zawodach uczestniczyły 23 drużyny. W ramach igrzysk rozegrano zawody indywidualne w 10 dyscyplinach lekkoatletycznych. Przeprowadzono również klasyfikację zbiorczą szkół.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA - dziewcząt
I miejsce - SP Karpacz
II miejsce - SP Podgórzyn
III miejsce - SP Łomnica
IV miejsce - SP Mysłakowice
V miejsce - SP Jeżów Sudecki
VI miejsce - SP Barcinek
VII miejsce - SP Janowice Wielkie
VIII miejsce - SP Ścięgny
IX miejsce - SP Stara Kamienica
X miejsce - SP Miłków
XI miejsce - SP nr 2 Piechowice
KLASYFIKACJA KOŃCOWA - chłopców
I miejsce - SP Karpacz
II miejsce - SP Podgórzyn
III miejsce - SP Jeżów Sudecki
IV miejsce - SP Miłków
V miejsce - SP Stara Kamienica
VI miejsce - SP Łomnica
VII miejsce - SP nr 2 Piechowice
VIII miejsce - SP Barcinek
VIII miejsce - SP Mysłakowice
VIII miejsce - SP Ścięgny
XI miejsce - SP Wojcieszyce
XII miejsce - SP Janowice Wielkie
Na zakończenie zawodów wszystkie drużyny zostały uhonorowane dyplomami a najlepsze pucharami i medalami. Najlepsi zawodnicy poszczególnych dyscyplin otrzymali pamiątkowe medale.
Starosta gratuluje wszystkim osiągniętych wyników sportowych i życzy sukcesu zwycięzcom na dalszym etapie rozgrywek.

