Logo Powiatu Karkonoskiego

Forum Rad Seniorów w Subregionie Jeleniogórskim

12 maja odbyło się Forum Rad Seniorów w Subregionie Jeleniogórskim. Program wydarzenia: omówienie ważnych tematów dotyczących zdrowia i polityki senioralnej na Dolnym Śląsku, udział w wykładzie pt. „Czerniak skóry – wczesna diagnostyka i pierwsze kroki w leczeniu”, a także w warsztacie dotyczącym tworzenia polityki senioralnej na Dolnym Śląsku, prowadzonym przez zespół roboczy Rady Seniorów Województwa Dolnośląskiego.
Odbyła się również dyskusja dotycząca sytuacji seniorów oraz wyzwań stojących przed środowiskami senioralnymi w naszym regionie.
 Spotkanie odbyło się w Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu - Filii w Jeleniej Górze.
 Organizatorem wydarzenia był Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. 

Galeria zdjęć

IMG-20260512-WA0000 IMG-20260512-WA0007 IMG-20260512-WA0014 IMG-20260512-WA0015
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności