Dzień Samorządu Terytorialnego
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego dziś w Starostwie Powiatowym zrobiło się naprawdę wyjątkowo.
26 maja dzieci z Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie razem z Radą Seniorów Powiatu Karkonoskiego przygotowały dla pracowników starostwa pełne ciepła i dobrej energii spotkanie. Były występy, wspólna zabawa i zadania z przymrużeniem oka.
Nie zabrakło też słodkiego akcentu — pysznych babeczek, które dzieci i seniorzy upiekli wspólnie dzień wcześniej
To było bardzo miłe spotkanie, pełne uśmiechu i świetnej atmosfery.
Dziękujemy Centrum Opieki nad Dzieckiem za obecność i wspólnie spędzony czas!

