Powiatowe Igrzyska Dzieci w trójboju lekkoatletycznym klas I-II
Powiatowe Igrzyska Dzieci klas I-II w trójboju lekkoatletycznym.
2 czerwca 2026 roku na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Piechowicach odbył się zawody w trójboju lekkoatletycznym klas I-II w ramach Współzawodnictwa Szkolnego Szkół Powiatu Karkonoskiego.
Zawodnicy rywalizowali w: biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.
Klasyfikacja szkół:
Dzieci szkolne klasy I
I Miejsce - SP nr 1 Piechowice
II Miejsce - SP Podgórzyn
III Miejsce - SP Karpacz
IV Miejsce - SP Mysłakowice
V miejsce - SP Łomnica
Dzieci szkolne klasy II
I Miejsce - SP nr 1 Piechowice
II Miejsce - SP Karpacz
III Miejsce - SP Podgórzyn
IV miejsce - SP Łomnica
V miejsce - SP Mysłakowice
VI miejsce - SP Barcinek
VII miejsce - SP Sosnówka
VIII miejsce - SP Stara Kamienica
Najlepsze drużyny w klasyfikacji ogólnej otrzymały puchary.

