Powiatowe Igrzyska Dzieci w trójboju lekkoatletyczym klas III-IV
Powiatowe Igrzyska Dzieci klas III-IV w trójboju lekkoatletyczym.
Zakończyliśmy zawody na szczeblu powiatowym dzieci szkolnych w trójboju lekkoatletycznym klas III-IV.
Zawodnicy rywalizowali w: biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.
Klasyfikacja szkół:
Dzieci szkolne klasy III
I Miejsce - SP Mysłakowice
II Miejsce - SP Podgórzyn
III Miejsce - SP Karpacz
Dzieci szkolne klasy IV
I Miejsce - SP Mysłakowice
II Miejsce - SP nr 3 Kowary
III Miejsce - SP Karpacz
Najlepsze drużyny w klasyfikacji ogólnej otrzymały puchary.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

